آرشیو اخبار شرکت

اختصاصی: برای اولین بار در تاریخ انقلاب اسلامی

با افتخار ارسال اولین پارت صادراتی پیچ و مهره به کشور اوکراین را توسط شرکت #پیچ_ورز واقع در #شهرک_صنعتی_غیر_دولتی_هشتگرد به اطلاع کلیه هموطنان عزیز میرسانیم.

انتشار صورتهای مالی شرکت شهرک صنعتی غیر دولتی هشتگرد در سال مالی منتهی به 29 اسفند 1397

قابل توجه کلیه مدیران محترم عامل واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی غیر دولتی هشتگرد

انتشار صورتهای مالی شرکت شهرک صنعتی غیر دولتی هشتگرد در سال مالی منتهی به 29 اسفند 1396

قابل توجه کلیه مدیران محترم عامل واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی غیر دولتی هشتگرد

ابلاغ بخشنامه افزایش دستمزد سال 1397

بخشنامه موصوبه مورخ 23 فروردین سال 1397 مربوط به افزایش مزد کارگران مشمول قانون کار ابلاغ شد.

نتیجه ازمایش تست پمپاژ چاه آب شماره۱

پیرو انجام آزمایش تست پمپاژ چاه آب شماره۱ شهرک صنعتی، نتیجه آن جهت اطلاع عموم منتشر میگردد.

انجام آزمایش تست پمپاژ چاه آب شماره۱

با توجه به افت شدید آبدهی چاه آب شرب شماره۱ شهرک صنعتی (از ۴۰ لیتر بر ثانیه به حدود ۱۰ لیتر بر ثانیه)، امور آب و فاضلاب شهرک با همکاری شرکت آب صنعت انرژی اقدام به انجام آزمایش تست پمپاژ چاه آب شماره۱ نمود تا درصورت امکان نسبت به عملیات احیاء چاه جهت افزایش آبدهی اقدام شود.

انسداد خروجی فاضلاب غیر قانونی واحد متخلف

روز دوشنبه ۱۷ اسفندماه در پی اعلام یکی از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک، مأمورین شرکت شهرک صنعتی با مراجعه به محل، گزارش خود را به دفتر شهرک ارائه دادند.

بهار آمد

بله؛ هنوز در نیمه اول اسفند ماه به سر می بریم، لیکن اگر کمی با دقت به اطرافمان بنگریم، شاهد تغییراتی که به آهستگی در حال رخ دادن است، خواهیم بود.

ادامه پلمپ خروجی های فاضلاب واحدهای صنعتی، توسط اداره حفاظت محیط زیست

پس از صدور دستور قضایی مبنی بر الزام انسداد خروجی‌های فاضلاب واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی غیر دولتی هشتگرد، روز دوشنبه نهم اسفند ماه سال جاری با اتمام مهلت واحدهای صنعتی برای مسدود نمودن خروجی فاضلاب، نمایندگان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان به همراه نماینده کلانتری ۱۱ هشتگرد و نماینده شرکت شهرک صنعتی غیر دولتی هشتگرد، اقدام به پلمپ خروجی تعدادی از واحدهای صنعتی از جمله گروه صنعتی ایران زمین، شرکت قطعات یدکی ایران و شرکت محصولات کاغذی لطیف نمودند.

آغاز بازرسی از شبکه جمع آوری فاضلاب شهرک

با اتمام مهلت مقرر در حکم قضایی ابلاغی به واحدهای صنعتی، درخصوص انسداد خروجی انشعاب فاضلاب، امروز بازرسی از شهرک صنعتی توسط تیم متشکل از نمایندگان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان، کلانتری ۱۱ هشتگرد و شرکت شهرک صنعتی آغاز گردید.

برگزاری جلسه هم اندیشی درخصوص چگونگی رفع معضل فاضلاب در شهرک صنعتی

روز گذشته تعدادی از مدیران واحدهای صنعتی-تولیدی شهرک صنعتی با حضور در جلسه هیأت مدیره شهرک، درخصوص چگونگی اجراء دستور مقام قضایی و رفع مشکلات ناشی از خروج پساب خام در منطقه بحث و تبادل نظر کردند.

صدور حکم قضایی برای پلمپ خروجی‌های فاضلاب واحدهای مستقر در شهرک

هفته گذشته در جلسه رسیدگی به شکایت اداره حفاظت محیط زیست شهرستان علیه شهرک صنعتی غیر دولتی هشتگرد درخصوص خروج پساب­های تصفیه نشده در اراضی کشاورزی شهرستان­های ساوجبلاغ و نظرآباد، مقام قضایی حکمی مبنی بر لزوم انسداد خروجی­های فاضلاب تمامی واحدهای مستقر در شهرک صنعتی غیر دولتی هشتگرد صادر نمود.

صدور مجوز واکاری درختان محل احداث تصفیه خانه شهرک صنعتی غیر دولتی هشتگرد

با توجه به وجود بیش از ۱۰۰ اصله درخت در محل جانمایی شده برای احداث تصفیه خانه مرکزی فاضلاب شهرک صنعتی غیر دولتی هشتگرد، از ابتدا نگرانی‌هایی در این خصوص وجود داشته که سرنوشت درختان این منطقه چه خواهد شد؟

سناریو نا تمام اعتراضات شهرداری هشتگرد به احداث تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی

پس از امضاء قرارداد دیوارکشی تصفیه خانه مرکزی فاضلاب شهرک صنعتی غیر دولتی هشتگرد، عملیات اجرائی طرح آغاز گردید که در همان روز آغازین پرسنل شهرداری هشتگرد با حضور در محل، مانع انجام کار شدند.

ساخت تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی، فرماندار و دادستان: آری-شهرداری: خیر!

پس از امضاء قرارداد دیوارکشی تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی غیر دولتی هشتگرد عملیات اجرائی آغاز شد، ولی هنوز یک ساعت از آغاز کار نگذشته بود که عوامل پلیس ساختمان شهرداری هشتگرد با حضور در محل، مانع ادامه کار شدند. پرسنل شهرک صنعتی نیز برای جلوگیری از ایجاد درگیری، کار را متوقف نموده و گزارش خود را به مدیرعامل شهرک صنعتی ارائه نمودند.

بارش برف شهرک صنعتی را سفید پوش کرد

روز گذشته شهرک صنعتی هشتگرد پس از هفته‌ها شاهد نزولات آسمانی بود.

قرارداد دیوار کشی تصفیه خانه مرکزی فاضلاب شهرک به امضاء رسید

در طی هفته گذشته اطاق برگزاری جلسات شرکت شهرک صنعتی، شاهد رفت و آمد و تشکیل جلسات متعددی برای رسیدن به توافق و امضاء قرارداد دیوار کشی تصفیه خانه مرکزی فاضلاب شهرک بود.

طرح احداث تصفیه خانه مرکزی فاضلاب شهرک صنعتی غیر دولتی هشتگرد یک گام دیگر به اجرائی شدن نزدیک شد

پس از انتخاب مجری احداث تصفیه خانه مرکزی فاضلاب شهرک صنعتی توسط هیأت مدیره که با وسواس و حساسیت فراوان از میان بیش از ۵۰ شرکت که در دو مرحله آگهی مناقصه ارائه پیشنهاد نموده بودند، قرارداد نهایی شده و در تابستان سال جاری به امضاء طرفین رسید.

مخزن ذخیره آب شهرک صنعتی غیر دولتی هشتگرد آب گیری شد

صنعت‌گرانی که طی سال‌های گذشته در شهرک صنعتی غیر دولتی هشتگرد حضور داشتند با مشکلات فراوانی به دلیل کمبود آب روبه‌رو بودند، این مشکلات در سال ۹۳ به اوج خود رسید